قیمت هاشور ابرو ، میکروپیگمنتیشن خط چشم، بن مژه و خط لب و رژ لب

قیمت هاشور ابرو ، میکروپیگمنتیشن خط چشم، بن مژه و خط لب و رژ لب

قیمت میکروپیگمنتیشن در مراکز مختلف بواسطه مکان، تخصص و وسایل مصرفی متفاوت از هم می باشد. ما در مرکز میکروپیگمنتیشن ایرانیان سعی داریم تا با استفاده از بهترین و بهداشتی ترین وسایل یکبار مصرف حداقل هزینه ها را از مردم اخذ نماییم

قیمت هاشور ابرو-هزینه هاشور ابرو

در مرکز میکروپیگمنتیشن ایرانیان قیمت هاشور ابرو برای شما مراجعه کنندگان عزیز 500 هزار تومان می باشد. همچنین ترمیم در این مرکز بعد از یک ماه و به صورت رایگان زده خواهد شد. لازم به ذکر است که در مرکز میکروپیگمنتیشن ایرانیان دستگاه های مورد استفاده، دستگاه های پزشکی (آمیا آلمان ) می باشد که کارتریج آنها متفاوت با سایر کارتیج ها با دستگاههای معمولی بوده و دارای یک لایه ممبراین داخلی است که موجب جلوگیری از انتقال خون به داخل دستگاه میشود. همچنین این کار در محیط بهداشتی زیر نظر پزشک با وسایل یکبار مصرف انجام خواهد شد.

رنگ های مورد استفاده در این مجموعه همگی از رنگ های ارگانیک می باشند که دارای مجوز وزارت بهداشت را دارا می باشد.

قیمت خط چشم و بن مژه:

قیمت خط چشم در مرکز میکروپیگمنتیشن ایرانیان 350 هزار تومان می باشد. همچنین قیمت بن مژه به تنهایی 300 هزار تومان می باشد. عزیزانی که قصد انجام خط چشم و بن مژه را همزمان دارند قیمت مجومع آن ها 400 هزار تومان می باشد.

قیمت خط لب و رژ لب:

قیمت خط لب به تنهایی 250 هزار تومان می باشد. همچنین قیمت خط لب و رژ لب با هم 400 هزار تومان می باشد.

نکته: لازم به ذکر می دانم که در همه موارد قطعا  آرایشگاه هایی و مراکزی وجود دارند که قیمت ها را به مراتب پایین تر اعلام میدارند. همانطور که پیش تر گفته شد مرکز میکروپیگمنتیشن ایرانیان به صورت تخصصی و در محیط کلینیک و با استفاده از دستگاه های پزشکی و بهداشتی که به مراتب گرانتر و با کیفیت تر از دستگاه های معمولی (که در آرایشگاه ها  مورد استفاده قرار میگیرد) هستند کار خود را انجام می دهد و قیمت های اعلامی حداقل ها در این مرکز می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد 

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20